plastové
okná & dvere top kvality

zameranie, kalkulácia, nastavenie, odvoz okien ZDARMA!

Hliníkové rolety a žalúzie

PONÚKAME SYSTÉM ALUPROF

Rolety z našej produkcie sú z najkvalitnejších komponentov a moderných systémov od spoločnosti Aluprof SA. Naše rolety spájajú ergonomickú, výkon a estetický vzhľad čo ich predurčuje pre použitie tak doma ako aj v kancelárii alebo na inom verejnom, či komerčnom zariadení.

Rolety sú tepelne izolované a tým výrazne znižujú náklady na vykurovanie v zime, naopak v lete, keď svieti slniečko a vonkajšia teplota je vysoká, poskytujú príjemný chlad. Nezanedbateľnou funkciou je zvýšenie bezpečnosti a ochrany Vášho majetku. Rolety sú ovládane motorom na dialkové ovládanie alebo vypínačom, poprípade mechanicky.

Ponúkame široký sortiment profilov a farieb rovnako ako mnoho optimálnych riešení ovládania.

 

Vonkajšie žalúzie C-80S s vedením na lanku pôsobia na fasáde vzdušnejším dojmom v porovnaní so žalúziami s vedením vo vodiacich lištách. Pevné nerezové vodiace lanko potiahnuté plastom zaručuje bezpečný a plne funkčný chod žalúzií. Ovládanie žalúzie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora. Vyšší komfort je možné dosiahnuť napojením na automatiky reagujúce na slnko a vietor. 

Vonkajšie žalúzie S-90 s vedením vo vodiacich lištách sú najpevnejšími žalúziami na trhu.Umožňujú plynule regulovať intenzitu svetla v interiéri a súčasne zatieniť až 85% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru. Lamela v tvare S o šírke 90 mm so zavalcovaným tesnením zaručuje bezhlučný chod žalúzie a má najviac schopnosť výrazne zatemniť interiér.

Vonkajšie žalúzie Z-90 s vedením vo vodiacich lištách umožňujú plynule regulovať intenzitu svetla v interiéri a súčasne zatieniť až 85% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru. Lamela v tvare Z o šírke 90 mm so zavalcovaným tesnením zaručuje bezhlučný chod žalúzie a má najviac schopnosť zatemniť interiér skoro ako rolety. K tichému chodu žalúzií prispieva taktiež tesnenie vo vodiacich lištách.